ÖVRIGT / Speglar / Speglar 4961754
*
nr 496 1754
Speglar
1 par, förgyllda, höjd: 38
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2007
kl 17:09:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 22:04:16
1
100 kr
18/11 00:05:51
2
250 kr
18/11 14:11:12
3
300 kr
19/11 15:44:23
4
350 kr
19/11 16:05:01
3
400 kr
19/11 16:15:17
4
450 kr
19/11 16:35:42
1
500 kr
19/11 16:40:29
4
550 kr
19/11 17:04:32
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:14
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58
-
3456 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:02
*
Speglar
nr 496 1754
Speglar
1 par, förgyllda, höjd: 38
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 22:04:16 | 1 | 100 kr |
18/11 00:05:51 | 2 | 250 kr |
18/11 14:11:12 | 3 | 300 kr |
19/11 15:44:23 | 4 | 350 kr |
19/11 16:05:01 | 3 | 400 kr |
19/11 16:15:17 | 4 | 450 kr |
19/11 16:35:42 | 1 | 500 kr |
19/11 16:40:29 | 4 | 550 kr |
19/11 17:04:32 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:14 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58 -
3456 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:02